Fryzura na Bal Sylwestrowy

Przygotowania do jedynej takiej nocy w roku trwają od dłuższego czasu. Bardzo dużo uwagi każda z nas poświęci na to, by tego wieczoru cudownie wyglądać i zachwycić wszystkich swoją urodą i blaskiem od niej bijącym.

Nie jest to oczywiście prosta sprawa biorąc pod uwagę, że każda kobieta chce tego dokonać, więc konkurencja będzie wysoka. Oprócz kreacji i makijażu bardzo ważna jest także fryzura.

fryzury na nowy rok

Musimy wziąć pod uwagę kilka ważny aspektów, jakie pomogą nam wybrać odpowiednią na tę właśnie okazję.

Po pierwsze, ważne by nie zwracać uwagę tylko na to jak dana fryzura wygląda w katalogu, ale także na to jak będzie pasować do naszego kształtu twarzy.

Jeśli mamy pociągłą twarz koki jeszcze bardziej ją wydłużające nie będą raczej dobrym pomysłem, natomiast, jeśli nasza buzia jest bardziej pucołowata warto by nadać jej pociągłego kształtu.

Nie zapominajmy także o tym, że Sylwester to przede wszystkim zabawa do białego rana, jeśli zamierzasz szaleć na parkiecie nie pozwól by Twoje włosy Ci w tym przeszkadzały, lub byś w obawie o nie, nie mogła się bawić swobodnie.

Weź także pod uwagę podatność Twoich włosów na układanie się i jak długo potrafią w tym stanie wytrzymać.

Musimy się z tym liczyć, ponieważ niemiłym zaskoczeniem dla będzie, jeśli nasza fryzura oklapnie zaraz po północy i będziemy wyglądać nie jak królowa balu, ale jak księżniczka po długim śnie.

Werka

hastagi na stronie:

#fryzury damskie na bal #Fryzury na bal sylwestrowy #Fryzury Krótkie na bal #UPIĘCIA DAMSKIE NA BAL #fryzury damskie sylwester

Related posts

2 Comments

  1. Miła said:

    Bardzo ciekawe propozycje, z pewnością coś z nich wybiorę.

Comments are closed.

Top